-15%

Nasza oferta

W naszej firmie zamówią Państwo zarówno ogrodzenia jak i inne elementy kute. Na Państwa życzenie wyprodukujemy kratki, poręcze, ogrodzenia, meble z żelaza kutego, które mogą Państwo ulokować w ogrodzie lub też w domu.

Po prostu pięknie!

Ekipa naszego kowalstwa w czasie produkcji dba o każdy detal. Ogrodzenia są pięknie ozdobione a ogrodzenia panelowe precyzyjne ze sobą zespawane. Wszystkie nasze produkty są znane ze wspaniałego wyglądu!

Jakość i wytrzymałość

Ogrodzenia metalowe, w tym także ogrodzenia kute są przez nas ocynkowane i pokryte dowolną farbą.  Mogą być Państwo, zatem pewni że nasze ogrodzenia są odporne na warunki pogodowe i korozję.

Pomiar ogrodzenia? To także robimy! Przyjeżdżamy do Państwa z katalogiem wzorów, aby mój osobiście omówić wszystkie szczegóły. W korzystnej cenie dostają Państwo nie tylko super, jakość ale także fachowe doradztwo.

Na nowe ogrodzenie nie muszą Państwo długo czekać! Ogrodzenia o długości 20 – 30 metrów przygotujemy dla Państwa w ciągu około 4 tygodni!

Czy są Państwo zainteresowani? Dowiedzcie się więcej na temat naszej oferty!

Ogrodzenia kute

Staną się one zwieńczeniem Państwa działki. Mianowicie ogrodzenia mogą być dopasowane do stylu Państwa działki.  Mogą one być ozdobione zgodnie z Państwa pomysłami i życzeniami, tak, że będą idealnie pasować do architektury Państwa domu jak i również do stylu ogrodu. Chcą Państwo łuk? Kulę albo groty? Rozetę lub wzór kwiatowy? Żaden problem! Dla nas wszystko jest możliwe!

Ogrodzenia metalowe

Piękno tkwi w prostocie. Jeżeli preferują Państwo proste wzory lub też szukają Państwo prostego ogrodzenia dla firmy, powinni Państwo wybrać nasze ogrodzenia metalowe! Są one wytrzymałe i wyglądają bardzo estetycznie. Ich rolą jest przecież zabezpieczenie działki i odgrodzenie jej od innych. Styl działki zależy od Państwa. Nie lubią Państwo prostych wzorów ogrodzeń? Pionowe pręty mogą przykładowo dzięki różnej długości tworzyć piękny łuk.

Bramy i furtki

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, prawda? Piękna brama i furtka dopasowana do stylu ogrodzenia lub też poręczy z pewnością będzie tworzyć imponujące wejście na Państwa działkę. Przy czym nie tylko wygląd jest ważny. Jesteśmy świadomi tego, że brama i furtka powinny się bezproblemowo otwierać. Oferowane przez nas bramy i furtki są dobrze wyważone i mają odpowiednią szerokość.

Poręcze

Są one uzupełnieniem fasad, balkonów, tarasów jak i schodów wewnętrznych i zewnętrznych. Poręcze są jednak nie tylko upiększeniem, ale także ważnym elementem ochronnym. Powinny być one, zatem nie tylko dopasowane do stylu działki czy budynku, ale także odporne na czynniki zewnętrzne. Przygotowane przez nas poręcze zostaną wykonane wedle Państwa zapotrzebowania.

Kraty

Chcą Państwo ochronić swój dom przed włamaniem lub wejściem niepożądanych osób? W takim razie szczególnie polecamy kraty, jeśli okna znajdują się na parterze lub drzwi nie mają odpowiedniego zabezpieczenia.  Zarówno kraty na okna jak i na drzwi mogą być elementem dekoracyjnym. Poszczególne pręty mogą zostać wygięte i ozdobione różnymi kutymi elementami. U nas mogą Państwo zamówić także kraty, które mogą być montowane na zabytkowych budynkach.

Montaż

Pod pojęciem budowa ogrodzeń rozumiemy nie tylko produkcję, ale i montaż ogrodzeń metalowych. Nasza firma jest do Państwa dyspozycji od momentu przygotowania projektu aż do chwili wkręcenia ostatniej śrubki w słupek. Montaż ogrodzenia, przeprowadzony przez naszą ekipę przebieg szybko profesjonalnie i czysto. Z nami nie muszą się Państwo martwić o swój trawnik ani o swoje piękne kwiaty!